Práce v Digitalu není pro každého. A pro tebe?

Front-end Developer senior/lead - moderní realitní systém (Vue.JS, API-driven)

#agile
#pardubice
#onsite
#frontenddev
#javascript

Kdo jsme?

Jsme pardubický software house, důležitý je pro nás agile, moderní devstack a pevná firemní kultura. Přes 20 let vyvíjíme informační systémy a mobilní aplikace pro větší a velké firmy. Mezi naše klienty patří M&M reality, Autocentrum BARTH, mezinárodní IPSOS, ale také Rohlík nebo Bankovní identita. Máme vlastní úspěšný produkt DigiSign pro elektronické podepisování dokumentů.

O jakou práci by u nás přesně šlo?

Budeš členem GreenTeamu, který dělá na dlouhodobých zakázkách pro M&M reality - největší realitní síť v Česku. Mezi největší patří:

Projekt STORMM
Přes 12 let vyvíjíme pro M&M reality rozsáhlý informační systém a mobilní aplikace. Tato investice jim výrazně pomohla v růstu a stali se navíc nejdigitálnější realitkou v Česku. Každý rok STORMM procesně řídí prodej 25 000 nemovitostí v ČR a proteče tak přes něj téměř 100 miliard Kč. Zahrnuje ERP, CRM, DMS, integrace na desítky /možná stovky/ dalších systémů, aukční systém, GIS mapy a přes 100 vlastních modulů.

Projekt ADEL
Moderní “sales CRM” specializované na realitní trh. Projekt stavíme na zelené louce. Pracuje se spoustou zdrojů dat, jejich různým propojováním, marketingovou automatizací, škálováním a setkáte se v ní také s virtuální ústřednou, mobilní aplikací a dalšími “vychytávkami” pro obchod.

A co potřebujeme konkrétně od tebe?

VÝVOJ NOVÉ GENERACE FRONT-ENDU pro STORMM na zelené louce. Od návrhu moderního a lehce udržovatelného dev stacku se kterým bude radost pracovat až po tvorbu nových modulů, který budou aktivně využívat tisíce uživatelů denně. Měl/a by ses umět vypořádat efektivně se všemi problémy, které vývoj rozsáhlé aplikace nese. K tomu potřebujeme Tvoje zkušenosti z jiných větších projektů a doplníme je samozřejmě o zkušenosti našich seniorů v rámci konzultačních meetingů. Součástí tvého týmu budou FE a BE vývojáři, Test Engineer a Product Owner, občas budeš spolupracovat také s DevOps.

Vyvíjíme SCRUMově, většinou ve 14 denních sprintech, klienty na to máme naučené. Budeš mít připravené srozumitelné zadání formou akceptačních kritérií, test cases, technických kritérií. Na zadání se můžeš podílet během groomingů, na termínech se domluvíte s kolegy vývojáři (neurčuje je nadřízený).

Jak poznáš, že jsi ten pravý/ ta pravá?

Máš zkušenosti s vývojem front-endů min. 5 let.

Měl/a bys ovládat:

  • JavaScript, Vue.JS nebo React, Typescript

  • HTML, CSS a některý ze známých frameworků jako Inertia.js, Sass, Bootstrap, Foundation, Tailwind CSS a podobné

  • Webpack, ekosystém Node.js, GIT nebo jiné verzovací nástroje, REST API, automatizované testování (Cypress) a Figma (odkud bereme zadání)

A navíc

  • jsi zodpovědný/á - nevedeme tu mikromanagement a nikomu nedýcháme pořád na záda),

  • umíš pracovat v týmu (protože jedině tak vznikají velké věci) a

  • těšíš se mezi lidi (protože job je primárně on-site).

Proč spolupracovat s Digital Solutions?

Fungujeme lidsky, technologicky, finančně i eticky.

Dbáme na developer experience. Vyvíjíme API-driven, k dispozici budeš mít IDE Visual Studio Code, WebStorm, verzování v GITu, s kvalitou kódu ti pomůže Linter nebo Typescript, každý projekt má Dockerizované prostředí, s buildy ti pomůže CI, s organizací úkolů JIRA a na práci s kódem využíváme GITLab. Jdeme s dobou a tak počítej i s Github Copilotem, nebo ChatGPT. A další nástroje a vylepšení jsou na tobě!

1 hlavní projekt. Budeš mít na starosti 1 hlavní projekt, takže si k němu můžeš vybudovat ownership a neustále ho zlepšovat. Snažíme se ale devstack držet konzistentní napříč firmou, takže si můžeš vyzkoušet práci i na jiném projektu.

Fajn firma. Od vzniku firmy pořád rosteme, ale spíš pomalu, abychom si udrželi firemní kulturu. Máme plochou organizační strukturu, málo procesů a staráme se o lidi. Garantujeme Ti, že Tě nebudou zdržovat nabubřelé procesy a dobrý nápad dostane vždy zelenou. Podporujeme kulturu svobody a odpovědnosti, pokud to zvládneš.

Moderní pracovní prostředí. Chceme, aby ses u nás cítil/a dobře. Budeš mít polohovatelný stůl, klidně pět monitorů s kvalitním HW. Vybereš si svůj vysněný notebook, který Ti pak zůstane a za dva roky klidně vybereš další. Ve volných chvílích si můžeš zajít do našeho fitka, nebo porazit kolegu v oblíbené hře třeba na PS5 / Xboxu. Máme tu i pravidelné zápasy ve stolním fotbálku. Obzvlášť v Green teamu jede po obědě CS:GO. Pátky jsou vyhrazeny pro nadšence do D&D. K chuti může přijít vhod i náš freshbar a výborná káva z malé soukromé pražírny.

Agile. Přes 10 let fungujeme v agilní metodice SCRUM, díky ní a zodpovědnosti každého z nás spolehlivě doručujeme nové funkce a dále se zlepšujeme. Agilní vývoj ale neznamená nekvalitní, o tom si můžeme popovídat.

class="mb-6"Vzdělávání. Je hlavně na tobě. Ale dlouhodobě děláme interní “zájmovky” na určité téma a budeme rádi, pokud sám/sama nějakou také uděláš. Rádi zaplatíme také import externího knowhow (konzultace / školení), pokud vymyslíš téma, co nám pomůže. Organizujeme také účast na konferencích, naposledy SymfonyCon ve Vídni. Ale co si budeme, nejvíc se toho naučíš na projektech.

Homeoffice. Budeš mít možnost nastavit si pracovní čas podle sebe (pružná pracovní doba, homeoffice, sickdays). Spolupracovat s námi můžeš na IČO.

Můžeme Ti dát 80 - 100 000,- měsíčně (pokud jsi borec, umíme to ocenit i vyššími částkami).

… no a taky protože #vDSByChtelPracovatKazdy :-)


Next steps?

POŠLI CV > POTKÁME SE > POTKÁŠ SE S TÝMEM DOSTANEŠ NABÍDKU > MÁŠ NOVÝ JOB, MY KOLEGU / KOLEGYNI

Kdo je u nás senior a junior? Není to jen věkem nebo programátorským skillem. Je to hlavně přístupem k práci. Je to přístup dospělého, zodpovědného člověka, na kterého se dá 100% spolehnout? Pak je to senior.

Zajímá tě to, nebo jen koketuješ s myšlenkou na změnu? Přijď se nezávazně podívat.

Domluv se s Lůcou

„Já to mám takový speciální. Mě napoprvý do Digitalu nevzali. Moc jsem toho neuměl. Teď, po třech letech, ale umím víc, než bývalí kolegové.“

Luky
Lukáš
Senior FE developer

Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity

Příjemné prostředí

slunné a prostorné kanceláře, polohovací stoly, psací zdi, parkování hned u baráku, byt na odpočinek i party

Jídlo a pití

společné mňam snídaně každý třetí pátek, káva z Putovní pražírny, kultovní restaurace pana Kohoutka za rohem a další dobré jídlo do 5 minut, Čtvrteční pifko

Pohyb a „kluby“

naše fit.KO o patro výš, letní fotbal, schody v baráku pro snaživce, Dračí doupě, občasná kytarová band.

Peníze navíc

příspěvek na polepené auto, počítač, nebo třeba pomoc s přestěhováním

Vzdělávací akce

jezdíme na konference, organizujeme PHP srazy, a pravidelně mezi sebou sdílíme know-how během pátečních zájmovek. Krnět u nás nebudeš!

Pochopení pro děti

v bytě máme dětský koutek, na jedno odpoledne v týdnu chodí hlídací paní, ať si můžete v klidu nakoupit něco oběhnout, nebo prostě odfrknout

Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity

Jak to u nás chodí

Tym stredobot

Tým je u nás středobodem. Má plnou důvěru a taky zodpovědnost, společnou a nerozdílnou. Sám si organizuje 14 denní sprinty, dává závazky, prezentuje klientovi… I dovolenou si domlouvá tým mezi sebou.

Hodnota prace

Zaměřujeme se na hodnotu práce. Klienty naše práce stojí miliony a my jim chceme tuto investici mnohonásobně vrátit. Nevymýšlíme blbůstky a libůstky jen na efekt. A umíme klientům říct, „toto nedoporučujeme dělat, protože …“

Zpetna vazba

Dáváme si častou a rychlou zpětnou vazbu. Ano, někdy to i bolí. Ale posouvá to věci kupředu a celkově tvoří čistou atmosféru. Fungujeme tak k sobě, kolegům, externistům, dodavatelům i klientům. Bereme to jako součást pracovní náplně.

Chceš se podívat blíže do zákulisí Digitalu?

Koukni se tady

S kým se potkáš, než začneme spolupracovat

Lůca

Lůca

Stará se nám o kolegy

S Lůcou se potkáš u nás, nebo třeba v kavárně

‭+420 775 300 500 lucie.malkova@digital.cz
Filip

Filip

Lead developer a jeho tým

Kluci si tě proklepnou a odpoví na všechno na co se zeptáš. No bullshit, vždyť spolu budete pracovat

Ondra

Ondra

CEO

S Ondrou to finálně odladíš, podepíšeš přes DigiSign a můžeš začít. Klidně hned, jsme agilní :)

Přilož přílohu, klidně i víc.
Max. 8MB a 8 souborů
P.S. Co nám pošleš, zůstane mezi námi. Slibujeme.