On-line prodej vozů BARTH-GO.cz

BARTH Group a.s.

Pardubický automobilový gigant BARTH prodává a půjčuje vozidla a motocykly již více než 22 let. Vylepšit zákaznické služby pomocí platformy GO byla obrovská výzva.

Už to není jen o "Operáku"

Když se na trhu objevili první poskytovatelé operativních leasingů, nikdo netušil, jak obrovský o ně bude později zájem. Jen v BARTHu nečekali a pustili se do vývoje speciálního webu barth-operak.cz.

Společně s informačním systémem BARTH Net šlo o obrovský krok celé skupiny BARTH k "onlinovosti" celého obchodu s auty a motocykly.

Se zvětšujícím se objemem poptávek na "Operák" vedení přichází s ambiciózním projektem on-line prodeje a půjčovny vozů a motocyklů - BARTH GO. Projekt, který svým rozsahem nemá v ČR konkurenci.

BARTH Group a.s.

Skupina BARTH se v rámci jednotlivých divizí zaměřuje na několik aktivit a působí zejména v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Mezi největší patří společnost Autocentrum BARTH. Marketingové aktivity zajišťuje reklamní agentura BARTH Reklamka. Součástí skupiny BARTH je i významná půjčovna luxusních obytných vozů BARTH Caravan, a také Motocentrum BARTH které provozuje též moderní Motopůjčovnu. BARTH Rent je velká autopůjčovna. Do portfolia skupiny BARTH spadá i vlastní závodní motoristický tým BARTH Racing.

Jak jsme BARTHu pomohli?

Celá plaforma je přímo napojená na informační systém BARTH Net, v kterém firma řídí všechny webové procesy spojené s prodejem a půjčovnou. Veškeré poptávky vozů a motorek jsou tak dostupné pro interní týmy specialistů, které mají nastavené workflow zajišťující okamžitou informovatelnost o nových poptávkách. Systém BARTH Net je propojený s vnitrofiremním systém HELIOS a on-line reaguje na změny stavu skladů.

BARTH GO je také unikátní systémem katalogu jednotlivých modelů aut a motorek - data o modelech se propisují na 4 různé weby (BARTH GO, BARTH Operák, Autocentrum a Motocentrum BARTH) a je tak snadné přidat nový model nabo upravit stávající na všech webech naráz.

Dodané služby

  • Projektové řízení15%
  • UX/UI design10%
  • Vývoj back-end40%
  • Vývoj front-end35%

Technologie

Symfony
Vue.js
Docker
Jira
Zeit.now
Adobe XD
Široký výběr vozidel

Pro koho je tu BARTH GO

Web barth-go.cz cílí na poholdný nákup a pronájem auta nebo motorky z pohodlí domova nebo kavárny - je plně responzivní a optimalizovaný pro velmi dobrý uživatelský zážitek. Web jsme vyvíjeli více než rok a na jeho základu (platforma GO) běží další weby skupiny BARTH. Jsou to:

  • barth.cz
  • barth-go.cz
  • barth-operak.cz
  • barth-rent.cz
  • motopujcovna.cz
  • a další, které postupně vznikají...

Napište nám, pokud máte ambiciózní nápad, podobný on-line prodeji aut - máme rádi výzvy.