On-line prodej vozů BARTH-GO.cz

BARTH Group a.s.

Pardubický automobilový gigant BARTH prodává a půjčuje vozidla a motocykly již více než 22 let. Vylepšit zákaznické služby pomocí platformy GO byla obrovská výzva.

Už to není jen o "Operáku"

Když se na trhu objevili první poskytovatelé operativních leasingů, nikdo netušil, jak obrovský o ně bude později zájem. Jen v BARTHu nečekali a pustili se do vývoje speciálního webu barth-operak.cz.

Společně s informačním systémem BARTH Net šlo o obrovský krok celé skupiny BARTH k "onlinovosti" celého obchodu s auty a motocykly.

Se zvětšujícím se objemem poptávek na "Operák" vedení přichází s ambiciózním projektem on-line prodeje a půjčovny vozů a motocyklů - BARTH GO. Projekt, který svým rozsahem nemá v ČR konkurenci.

BARTH Group a.s.

Skupina BARTH se v rámci jednotlivých divizí zaměřuje na několik aktivit a působí zejména v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Mezi největší patří společnost Autocentrum BARTH. Marketingové aktivity zajišťuje reklamní agentura BARTH Reklamka. Součástí skupiny BARTH je i významná půjčovna luxusních obytných vozů BARTH Caravan a také Motocentrum BARTH, které provozuje též moderní Motopůjčovnu. BARTH Rent je velká autopůjčovna. Do portfolia skupiny BARTH spadá i vlastní závodní motoristický tým BARTH Racing.

Jak jsme BARTHu pomohli?

Celá plaforma je přímo napojená na informační systém BARTH Net, ve kterém firma řídí všechny procesy spojené s prodejem a půjčovnou na webu. Veškeré poptávky vozů a motorek jsou tak dostupné pro interní týmy specialistů, které mají nastavené workflow zajišťující okamžitou informovanost o nových poptávkách. Systém BARTH Net je propojený s vnitrofiremním systém HELIOS a on-line reaguje na změny stavu skladů.

BARTH GO je také unikátní systémem katalogu jednotlivých modelů aut a motorek. Data o modelech se propisují na 4 různé weby (BARTH GO, BARTH Operák, Autocentrum a Motocentrum BARTH). Je tak snadné přidat nový model nebo upravit stávající na všech webech naráz.

Dodané služby

  • Projektové řízení 15%
  • UX/UI design 10%
  • Vývoj back-end 40%
  • Vývoj front-end 35%

Technologie

Symfony
Vue.js
Docker
Jira
Zeit.now
Adobe XD
Široký výběr vozidel

Pro koho je tu BARTH GO

Web barth-go.cz cílí na pohodlný nákup a pronájem auta nebo motorky z domova nebo kavárny. Je plně responzivní a optimalizovaný pro velmi dobrý uživatelský zážitek. Web jsme vyvíjeli více než rok a na jeho základu (platforma GO) běží další weby skupiny BARTH.

Aktuálně jsou to:

Napište nám, pokud máte ambiciózní nápad, podobný on-line prodeji aut. Máme rádi výzvy.