Služby

Úspěšně dokončíme přes 25 projektů ročně.

Váš nový software můžete začít využívat do 3 měsíců.

Service 1

Vývoj software na míru

Máte specifické potřeby? Chcete být jedničkou na trhu? Předejte nám svoji vizi a společně vytvoříme informační systém nebo jakýkoliv software, který se stane okamžitě vaší konkurenční výhodou. Začít můžeme zítra. Let's go agile!

Informační systémy na míru
Service 2

Vývoj webových aplikací

Webové stránky, rezervační a objednávkové systémy a mnoho dalšího. Ve vývoji webových aplikací jsme na špici, daleko před konkurencí. Vždy zaměřeni na zákaznickou zkušenost, maximální rychlost aplikace a nadčasové technologie (Tailwind CSS, Headless, JAM stack atd.).

Service 3

Vývoj mobilních aplikací

Mobilní aplikace mohou chytnout vaše klienty nebo zvýšit efektivitu práce vašich zaměstnanců "v terénu". Vyvíjíme pro Android a iOS (Kotlin, Swift, Flutter).

SMS podpis (eIDAS)

Jsme certifikovaný poskytovatel celé škály forem elektronického podpisu. Díky tomu váš proces sjednání smluv může být zcela bezpapírový.

Systémová integrace

Máte dvě a více aplikací, které si spolu "nepovídají" a potřebovali byste je propojit? Nebo se napojit na systémy Vašich obchodních partnerů? V těchto případech se hodí služba systémové integrace. Propojíme vše v jeden fungující celek.

Multiplatformní aplikace

Využijte vyspělosti technologií pro vývoj tzv. univerzálních aplikací a umožněte vašim lidem pracovat na jakémkoliv zařízení (notebook s Windows nebo MacOS, tablet s Androidem nebo iOS), aniž by to mělo vliv na rychlost nebo cenu vývoje. Příklady technologií: Flutter, PWA, Electron, PhoneGap.

Modernizace legacy aplikací

Máte ve firmě důležitou aplikaci, bez které "nemůžete existovat", ale je zastaralá, potýká se s technickým dluhem a je problém v ní cokoliv vyvíjet? Umíme ji převzít a modernizovat, částečně vyvinout znovu nebo jen poskytnout pomoc při refactoringu.

Backend / API vývoj

Máte frontend nebo appku a potřebujete jen backend? Vytvoříme superrychlé API vč. dokumentace v Apiary nebo Swagger.

UX / UI design

Komplexní redesign informačního systému i návrh několika obrazovek jednoduché webové aplikace. High fidelity wireframes, specifikace "design systému" a komponent i úplná dokumentace v podobě style guide.

DevOps

Zajistíme bezproblémový provoz námi spravovaných aplikací. Dostupnost 99,95%, dohled 24/7, správa CI/CD, škálování výkonu vč. úprav aplikace. Provoz na hardwaru klienta nebo v cloudu (např. AWS, GCP).

QA & Testing

Součástí vývojového týmu je Test Engineer, který navrhuje test cases, tvoří automatizované testy a samozřejmě nové funkcionality také ručně "prokliká", aby se k vám dostaly všechny nové verze pokud možno bez chyb.

Outsourcing, Team as a Service

Pro jednorázové projekty od €150,000 nebo projekty s kontinuálním vývojem je nejlepší volba pronájem celého týmu. Obvyklé pozice ve vývojovém týmu jsou Product Owner, Frontend Developer, Backend developer, Test Engineer a sdílené pozice DevOps Engineer a System Architect.

Jak pracujeme?

Vyvíjíme rychle a v krátkých cyklech

Raději každý týden spustíme několik drobných vylepšení, než jednou za rok něco obrovského. Protože od myšlenky k realizaci má být co nejrychlejší cesta. I opravdu velké systémy dokážeme se základní funkčností rozjet do 3 měsíců.

O prioritách rozhoduje přínos

Zakázkový vývoj je drahý a i tak se musí vyplatit. Jaká funkce ušetří víc práce? Jaká zrychlí cash-flow? Jaká vytvoří silnou konkurenční výhodu? Realizujeme tu s nejvyšší aktuální hodnotou.

Hodinka povídání s uživateli je cennější než 100 stránková analýza

Zapojujeme do procesu uživatele. Sami vývojáři zkoumají jejich způsob práce, co skutečně potřebují a využívají, na co jejich práce navazuje. Nevnucujeme lidem “standardní” škatulky a chování systému. Raději systému vnutíme chování lidí.

Software a data jsou vaše

Jestli něco nemáme rádi, tak dělat z klientů rukojmí. Takzvaný vendor lock-in (tedy závislost na dodavateli) považujeme za nekalou obchodní praktiku a děláme to přesně obráceně. Zdrojové kódy, data i dokumentace jsou vaše. Smluvně. A když se rozhodnete změnit stáj, pojedeme podle připraveného escape plánu.

Komunikujeme přímo a otevřeně

Každý klient má přístup k vývojovému týmu, jeho plánům a výkazům práce, interní komunikaci k projektu, včetně chyb a problémů. Každých 14 dní celý tým osobně prezentuje, co podařilo dokončit a získává zpětnou vazbu pro další práci. Zároveň dává závazek, co doručí v příštích 14 dnech.

Řídíme (eliminujeme) rizika

Zastavit práci v celé firmě kvůli výpadku systému prostě nepřichází v úvahu. Pro dlouhodobé projekty využíváme jen a pouze prověřené technologie. Budujeme stabilní vývojářské týmy, platíme daně, zavádíme ISO 27001 (bezpečnost informací).

Jeden styčný důstojník na pořád

Hlavou každé zakázky je roky a roky jeden člověk - pro Barth a M&M více než 5 let. Jakou máte zkušenost se stabilitou “projekťáků” vy?

Pojďme spolu vymyslet něco úžasného, co vás posune o míle vpřed.

Domluvit schůzku