Služby

Úspěšně dokončíme přes 25 projektů ročně.

Váš nový software můžete začít využívat do 3 měsíců.

Service 1

Vývoj software na míru

Máte specifické potřeby? Chcete být jedničkou na trhu? Předejte nám svoji vizi a společně vytvoříme informační systém nebo jakýkoliv software, který se stane okamžitě vaší konkurenční výhodou. Začít můžeme zítra. Let's go agile!

Informační systémy na míru
Service 2

Vývoj webových aplikací

Webové stránky, rezervační a objednávkové systémy a mnoho dalšího. Ve vývoji webových aplikací jsme na špici, daleko před konkurencí. Vždy zaměřeni na zákaznickou zkušenost, maximální rychlost aplikace a nadčasové technologie (Tailwind CSS, Headless, JAM stack atd.).

Service 3

Vývoj mobilních aplikací

Mobilní aplikace mohou chytnout vaše klienty nebo zvýšit efektivitu práce vašich zaměstnanců "v terénu". Vyvíjíme pro Android a iOS (Kotlin, Swift, Flutter).

Systémová integrace

Máte dvě a více aplikací, které si spolu "nepovídají" a potřebovali byste je propojit? Nebo se napojit na systémy Vašich obchodních partnerů? V těchto případech se hodí služba systémové integrace. Propojíme vše v jeden fungující celek.

Digitální podpis (eIDAS)

Jsme certifikovaný poskytovatel celé škály forem elektronického podpisu. Díky tomu váš proces sjednání smluv může být zcela bezpapírový.
Detail služby

Multiplatformní aplikace

Využijte vyspělosti technologií pro vývoj tzv. univerzálních aplikací a umožněte vašim lidem pracovat na jakémkoliv zařízení (notebook s Windows nebo MacOS, tablet s Androidem nebo iOS), aniž by to mělo vliv na rychlost nebo cenu vývoje. Příklady technologií: Flutter, PWA, Electron, PhoneGap.

Modernizace legacy aplikací

Máte ve firmě důležitou aplikaci, bez které "nemůžete existovat", ale je zastaralá, potýká se s technickým dluhem a je problém v ní cokoliv vyvíjet? Umíme ji převzít a modernizovat, částečně vyvinout znovu nebo jen poskytnout pomoc při refactoringu.

Backend / API vývoj

Máte frontend nebo appku a potřebujete jen backend? Vytvoříme superrychlé API vč. dokumentace v Apiary nebo Swagger.

UX / UI design

Komplexní redesign informačního systému i návrh několika obrazovek jednoduché webové aplikace. High fidelity wireframes, specifikace "design systému" a komponent i úplná dokumentace v podobě style guide.

DevOps

Zajistíme bezproblémový provoz námi spravovaných aplikací. Dostupnost 99,95%, dohled 24/7, správa CI/CD, škálování výkonu vč. úprav aplikace. Provoz na hardwaru klienta nebo v cloudu (např. AWS, GCP).

QA & Testing

Součástí vývojového týmu je Test Engineer, který navrhuje test cases, tvoří automatizované testy a samozřejmě nové funkcionality také ručně "prokliká", aby se k vám dostaly všechny nové verze pokud možno bez chyb.

Outsourcing, Team As a Service

Pro jednorázové projekty od €150,000 nebo projekty s kontinuálním vývojem je nejlepší volba pronájem celého týmu. Obvyklé pozice ve vývojovém týmu jsou Product Owner, Frontend Developer, Backend developer, Test Engineer a sdílené pozice DevOps Engineer a System Architect.

Jak pracujeme?

Vyvíjíme rychle a v krátkých cyklech

Raději každý týden spustíme několik drobných vylepšení, než jednou za rok něco obrovského. Protože od myšlenky k realizaci má být co nejrychlejší cesta. I opravdu velké systémy dokážeme se základní funkčností rozjet do 3 měsíců.

Software a data jsou vaše

Jestli něco nemáme rádi, tak dělat z klientů rukojmí. Takzvaný vendor lock-in (tedy závislost na dodavateli) považujeme za nekalou obchodní praktiku a děláme to přesně obráceně. Zdrojové kódy, data i dokumentace jsou vaše. Smluvně. A když se rozhodnete změnit stáj, pojedeme podle připraveného escape plánu.

Řídíme (eliminujeme) rizika

Zastavit práci v celé firmě kvůli výpadku systému prostě nepřichází v úvahu. Pro dlouhodobé projekty využíváme jen a pouze prověřené technologie. Budujeme stabilní vývojářské týmy, platíme daně, zavádíme ISO 27001 (bezpečnost informací).

Komunikujeme přímo a otevřeně

Každý klient má přístup k vývojovému týmu, jeho plánům a výkazům práce, interní komunikaci k projektu, včetně chyb a problémů. Každých 14 dní celý tým osobně prezentuje, co podařilo dokončit a získává zpětnou vazbu pro další práci. Zároveň dává závazek, co doručí v příštích 14 dnech.

O prioritách rozhoduje přínos

Zakázkový vývoj je drahý a i tak se musí vyplatit. Jaká funkce ušetří víc práce? Jaká zrychlí cash-flow? Jaká vytvoří silnou konkurenční výhodu? Realizujeme tu s nejvyšší aktuální hodnotou.

Hodinka povídání s uživateli je cennější než 100 stránková analýza

Zapojujeme do procesu uživatele. Sami vývojáři zkoumají jejich způsob práce, co skutečně potřebují a využívají, na co jejich práce navazuje. Nevnucujeme lidem “standardní” škatulky a chování systému. Raději systému vnutíme chování lidí.

Jeden styčný důstojník na pořád

Hlavou každé zakázky je roky a roky jeden člověk - pro Barth a M&M více než 5 let. Jakou máte zkušenost se stabilitou “projekťáků” vy?

Pojďme spolu vymyslet něco úžasného, co vás posune o míle vpřed.